Materace i łóżka Kraków - Salon firmowy Materace dla Ciebie

Stelaże do łóżek

Stelaż stanowi podporę materaca, dlatego jest on jednym z najważniejszych elementów łóżka.
W naszym salonie w Krakowie obejrzą Państwo poniższe modele stelaży do łóżek.

Stelaż Prot

Już od 299 zł

Stelaż Prot wykonany jest w całości z drewna brzozowego. Składa się z 28 listew. Istnieje możliwość regulacji twardości w środkowej części. Dzięki temu stelaż świetnie dostosowuje się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Wszystkie listwy stelaża osadzone są w specjalnych kauczukowych uchwytach odpornych na odkształcenia i pękanie.

Stelaż jest bardzo uniwersalny, może być stosowany jako podparcie do materacy wszystkich rodzajów, zarówno sprężynowego jak i piankowego.

Taśma idąca przez środek stelaża wzmacnia całą konstrukcję i zwiększa jej stabilność. Stelaż w rozmiarze 140×200 wysyłany jest w dwóch częściach (2x 70×200).

 

Stelaż Nestor

Już od 332 zł

Stelaż Nestor wykonany jest z drewna brzozowego. Składa się z bardzo wytrzymałych 28 listew sprężynujących o szerokości 35 mm, które osadzone są w odpornych na pękanie i uszkodzenia uchwytach kauczukowych. Stelaż Nestor charakteryzuje się niewielką wysokością- tylko 3cm.

Cała konstrukcja dla lepszego rozkładu ciężaru została wzmocniona środkowym pasem. Stelaż Nestor dedykujemy dla materacy kieszeniowych, lateksowych lub wysokoelastycznych.

Stelaż regulowany ręcznie Makary

Już od 442 zł

Makary to stelaż, który wykonany jest ze sklejki bukowej. Stelaż Makary tworzy 20 sztuk sprężynujących listew, o szerokości 53 mm. Stelaż posiada funkcję ręcznej regulacji wysokości zagłówka oraz podnóżka. Istnieje, również możliwość regulacji twardości w części środkowej.

Stelaż Orion

Już od 303 zł

Orion to stelaż, który charakteryzuje się stabilną ramą wykonaną z drewna brzozowego. Posiada 17 listew sprężynujących o szerokości 53 mm. Odstęp między każdą listwą to około 5 cm.

Szczeble stelaża Orion mocowane są specjalnych uchwytach z tworzywa odpornego na uszkodzenia, które są na sztywno przymocowane do ramy. Stelaż ma prostą budowę, dzięki której doskonale radzi sobie z większym obciążeniem.

Stelaż Argea

Już od 237 zł

Stelaż Argea wykonany jest ze sklejki bukowej klejonej warstwowo. Na ramie osadzone jest 20 sprężynujących listew wykonanych z drewna bukowego o szerokości 53 mm. Odstęp pomiędzy każdą listwą to około 50 mm.

W przypadku zamówienia stelaża powyżej 140 cm istnieje możliwość wyboru dwóch 70 cm lub jednego w całości 140 cm. Analogiczna sytuacja jest w przypadku szerszych stelaży. Informację o wyborze wariantu proszę umieścić w uwagach do zamówienia.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu z materacami i łóżkami w Krakowie

One Comment

9 sierpnia 2021 at 07:16