Materace i łóżka Kraków - Salon firmowy Materace dla Ciebie
Szeroki wybór artykułów, które zapewnią Ci zdrowy i przyjemny sen.
W naszym salonie w Krakowie obejrzą Państwo poniższe produkty.

Poduszka Urania

29 zł

Poduszka Urania dzięki swemu wypełnieniu w postaci owaty jest niezwykle miękka i puszysta. Owata jest materiałem o właściwościach antyalergicznych, dlatego też poduszka ta jest świetnym rozwiązaniem dla alergików. Poprawia ona również jakość snu, dostarczając przyjemnego uczucia ciepła.

Do poduszki dołączamy antyalergiczny pikowany pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym, który nadaje się również do prania.

Wygląd faktury tkaniny może różnić się od prezentowanej na zdjęciach, ale właściwości poszewki zostają zachowane.

Poduszka Memory

45 zł

Poduszka Memory została wykonana z pianki termoelastycznej, która dostosowuje się do ciała pod wpływem jego temperatury i wagi. Pianka Memory nazywana także „pianką z pamięcią” (po kontakcie z ciałem utrzymuje jeszcze przez chwilę jego kształt, po czym wraca do początkowej formy), została wynaleziona przez naukowców z NASA jako materiał służący poprawie komfortu astronautów podczas lotów kosmicznych i stosunkowo niedawno stała się dostępna na polskim rynku.

Poduszka została wyprofilowana zgodnie z anatomiczną budową ciała. Jej kształt oraz materiał, z którego została wykonana zapewniają głowie i szyjnemu odcinkowi kręgosłupa odpowiednie podparcie, dzięki czemu poduszki memory mają właściwości ortopedyczne. Poduszka polecana dla osób z problemami z kręgosłupem. Kupując poduszkę Memory, otrzymają Państwo pokrowiec antyalergiczny z wszytym zamkiem błyskawicznym.

Wygląd faktury tkaniny może różnić się od prezentowanej na zdjęciach, ale właściwości poszewki zostają zachowane.

Poduszka Star Lateks

119 zł

Poduszka Star Lateks to produkt w całości wykonany z wysokiej jakości pianki lateksowej. Sprężysty i elastyczny materiał zapewnia długą żywotność całego produktu oraz zachowanie odpowiedniego kształtu przez długi czas.

Poduszka posiada mocną perforację, która pozytywnie wpływa na przewiewność produktu, co gwarantuje zdrowy i spokojny sen.

Lateks użyty do produkcji poduszki to 20% lateks naturalny i 80% lateks syntetyczny, jest to optymalna mieszanka, która dba o sprężystość i żywotność produktu.

Do poduszki dołączamy pokrowiec typu Jersey z wszytym zamkiem błyskawicznym.

Wygląd faktury tkaniny może różnić się od prezentowanej na zdjęciach, ale właściwości poszewki zostają zachowane.

Wymiary poduszki: 62 x 42 x 12 cm

Poduszka Ossa

149 zł

Poduszka Ossa jest poduszką lateksową, która ze względu na swoją elastyczność, szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu i doskonale dopasowuje się do ciała, zapewniając prawidłową pozycję kręgosłupa szyjnego. Pianka lateksowa jest odporna na zużycie i ma właściwości antyalergiczne, ogranicza ryzyko występowania pleśni i roztoczy.

Poduszka ta, dzięki swojemu profilowanemu kształtowi, zmniejsza napięcie mięśni szyjnych podczas snu i zapewnia odpowiednie ułożenie głowy. Rozmiary: 67 x 42 wysokość 9 x 11,5 cm.

Do poduszki dołączamy pokrowiec typu Jersey z wszytym zamkiem błyskawicznym.

Wygląd faktury tkaniny może różnić się od prezentowanej na zdjęciach, ale właściwości poszewki zostają zachowane.

Poduszka Soap Memory

129 zł

Poduszka Soap Memory to poduszka wykonana z nowoczesnej pianki Visco. Pianka memory sprawia przyjemny efekt zapadnięcia, otulenia. Idealnie będzie dopasowywała się do kształtu głowy, powodując duże poczucie ulgi.

Pianka perforowana, oddychająca, zapewnia wentylację głowy w momencie nacisku. Dzięki użytej najwyższej jakości pianki, poduszka będzie odporna na odkształcenia i wytrzymała. Charakterystyczna cechą poduszki jest jej duży rozmiar.  Wygląd faktury tkaniny może różnić się od prezentowanej na zdjęciach, ale właściwości poszewki zostają zachowane.

Wymiary poduszki: 72 x 42 x 13 cm

Poduszka Comfort Water Gel

129 zł

Poduszka Comfort Water Gel to produkt w całości wykonany z opatentowanej pianki Watergel®. Poduszka ma kształt „mydełka”, posiada bardzo dużą gęstość, a dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii jest produktem przyjemnie miękkim, dającym delikatny efekt „pływania”. Poduszka jest produktem wysoce elastycznym i sprężystym. Wszystkie te cechy i materiał, z jakiego poduszka jest skonstruowana pozytywnie wpływają na komfort snu, zapewniając zdrowy wypoczynek i prawidłowe podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa.

Dodatkowym plusem poduszki są jej wysokie parametry termoregulacyjne, które dbają o uczucie odświeżenia.

Do poduszki dołączamy pokrowiec typu Jersey z wszytym zamkiem błyskawicznym.

Gęstość poduszki to 60 kg / m3

Wymiary poduszki: 72 x 42 x 13 cm

Poduszka MemorySoy

169 zł

Poduszka MemorySoy to produkt wykonany w całości z pianki termoelastycznej 3D, gdzie 20% surowca stanowi naturalny olej sojowy. W momencie spieniania materiału olej lany jest bezpośrednio do pianki, co powoduje, że pianka jest bardziej sprężysta, a jej powierzchnia doskonale gładka. Poduszka jest produktem wysoce oddychającym, dzięki pionowym perforacjom na całej jej powierzchni.

Poduszka MemorySoy ma kształt „mydełka”, a cięta pianka na maszynie CNC przypomina również kształt „piramidy”. Wszystkie właściwości i charakterystyka poduszki mają na celu zapewnić wysoki komfort snu oraz niwelować bóle odcinka szyjnego kręgosłupa. Dodatkową zaletą poduszki są naturalne surowce, z których jest produkowana, co pozwala na użytkowanie jej przez alergików.

Do poduszki dołączamy pokrowiec typu Jersey z wszytym zamkiem błyskawicznym.

Wymiary poduszki: 60 x 32,5 x12,5 cm

Poduszka Mito

378 zł

Poduszka Mito jest poduszką wykonaną z pianki termoelastycznej i wkładki żelowej. Jej wkład w postaci hydrożelu ma niezwykłe właściwości regulowania temperatury, dotlenienia mózgu podczas snu i dostarczenia poczucia świeżości. Poduszka ta dzięki nietypowemu kształtowi wkładki żelowej równomiernie rozkłada nacisk i idealnie podpiera szyjny odcinek kręgosłupa.

Zawarta w poduszce pianka termoelastyczna reaguje nie tylko na nacisk, ale również na temperaturę. Pod wpływem ciepła wydzielanego przez organizm, właściwie dopasowuje się do kształtów głowy i kręgosłupa szyjnego.

Do poduszki dołączamy antyalergiczny pokrowiec  z wszytym zamkiem błyskawicznym.

Wygląd faktury tkaniny może różnić się od prezentowanej na zdjęciach, ale właściwości poszewki zostają zachowane.

Poduszka Visco Moon

199 zł

Poduszka Moon to poduszka termoelastyczna o typowym kształcie „mydełka” wykonana z pianki termoelastycznej visco Airsense. Budowa pianki zapewnia zwiększoną oddychalność i przewiewność nawet do 500% w porównaniu do standardowych pianek. Poduszka Moon jest to jedyna poduszka w naszym sklepie, którą można prać w pralce w temperaturze 60 stopni.

Poduszka Fuma

45 zł

Poduszka wykonana z pianki poliuretanowej. Jest to produkt idealny dla alergików i astmatyków, którzy nie powinni mieć styczności z poduszkami z puchem lub pierzem. Pianka poliuretanowa nie uczula, jest materiałem bezpiecznym dla dzieci i stanowi doskonałe podparcie dla szyi i całej głowy użytkownika.

Poduszka Fuma jest specjalnie profilowana, dzięki czemu jest bardzo dobrze dostosowana do naturalnych kształtów kręgosłupa w odcinku szyi. Pianka poliuretanowa, z której wykonany jest produkt charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Jest odporna na odkształcenia i naciski. Fuma to poduszka sprężysta, doskonała zarówno dla młodszych, jak i dojrzałych użytkowników. Poduszka została wyposażona w poszewkę do prania w pralce w 40 stopniach.

Poduszka Fuma COMBO

49 zł

Produkt wykonany z pianki poliuretanowej. Poduszka jest niezwykle wytrzymała i sprężysta, dzięki czemu doskonale podtrzymuje odcinek szyjny kręgosłupa, stanowiąc dla niego naturalne podłoże. Specjalistyczne profilowanie sprawia, że użytkowanie poduszki Fuma COMBO jest jeszcze bardziej komfortowe.

Charakterystyczne dla tego modelu są duże rozmiary, które zadowolą każdą osobę szukającą poduszki o dużej powierzchni. Poduszka ma średnią twardość, nie posiada wkładu z puchu lub pierza, dzięki czemu jest idealna dla alergików i astmatyków, którym produkty z syntetyczną miękką owatą nie odpowiadają.

Poduszka Fuma COMBO jest produktem bezpiecznym dla dzieci, nadającym się zarówno dla młodszych, jak i dojrzałych użytkowników.

Poduszka Lete

30 zł

Poduszka Lete została stworzona z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Poduszce nadano kształt, który dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała, pozwalając zająć wygodną pozycję podczas snu oraz zapewniając głowie i kręgosłupowi odpowiednie podparcie. Poduszka Lete posiada właściwości ortopedyczne. Karbowana powierzchnia pianki masuje szyję oraz zapobiega przegrzaniu i nadmiernej potliwości.

Do poduszki dołączamy antyalergiczny pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym.

Wygląd faktury tkaniny może różnić się od prezentowanej na zdjęciach, ale właściwości poszewki zostają zachowane.

Poduszka Soba

39 zł

Poduszka Soba charakteryzuje się bardzo prostym kształtem i dużymi rozmiarami. Jest to produkt wykonany z pianki poliuretanowej, która nie uczula, dzięki czemu świetnie nadaje się do użytku przez alergików i astmatyków, którzy nie powinni mieć styczności z pierzem i puchem, a zamienniki w postaci syntetycznej owaty są dla nich niewystarczające.

Poduszka Soba jest komfortowa, wytrzymała, odporna na odkształcenia i naciski. Dostarczana jest w praktycznym pokrowcu, który można z łatwością zdjąć, gdyż wyposażony jest w zamek błyskawiczny. Materiał, z którego wykonana jest poduszka, czyli pianka poliuretanowa, jest bardzo sprężysty i bezpieczny dla dzieci. Dzięki temu jest to produkt zalecany zarówno młodszym, jak i dorosłym użytkownikom.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu z materacami i łóżkami w Krakowie

49 comments

14 grudnia 2018 at 16:31
15 grudnia 2018 at 12:31
15 grudnia 2018 at 18:45
18 grudnia 2018 at 22:48
19 grudnia 2018 at 02:12
20 grudnia 2018 at 10:39
23 grudnia 2018 at 08:01
25 grudnia 2018 at 03:32
25 grudnia 2018 at 08:02
26 grudnia 2018 at 02:21
26 grudnia 2018 at 04:55
27 grudnia 2018 at 02:13
29 grudnia 2018 at 01:54
4 stycznia 2019 at 09:28
4 stycznia 2019 at 11:40
8 stycznia 2019 at 05:59
10 stycznia 2019 at 08:02
12 stycznia 2019 at 20:08
14 stycznia 2019 at 12:16
15 stycznia 2019 at 12:40
15 stycznia 2019 at 23:28
18 stycznia 2019 at 02:56
19 stycznia 2019 at 22:10
23 stycznia 2019 at 05:40
23 stycznia 2019 at 06:50
24 stycznia 2019 at 08:32
24 stycznia 2019 at 09:07
25 stycznia 2019 at 00:29
25 stycznia 2019 at 00:53
26 stycznia 2019 at 21:31
27 stycznia 2019 at 05:11
28 stycznia 2019 at 16:22
28 stycznia 2019 at 20:17
2 lutego 2019 at 22:02
seo
3 lutego 2019 at 23:16
5 lutego 2019 at 08:15
5 lutego 2019 at 17:38
6 lutego 2019 at 20:09
6 lutego 2019 at 20:20
6 lipca 2019 at 14:32
9 sierpnia 2021 at 07:56