Materace i łóżka Kraków - Salon firmowy Materace dla Ciebie

Materace do spania

Materace Dla Ciebie to bezpośredni Polski producent materacy wysokiej klasy.   Zapewniamy możliwość zamówienia materaca o dowolnych wymiarach, który będzie odpowiadał Państwa wymaganiom.
W naszym salonie w Krakowie obejrzą Państwo poniższe modele materacy.

Materace kieszeniowe

Materac pocket Penelopa i Odyseusz

Już od 1072 zł

Penelopa i Odyseusz to materac pocket o dwóch twardościach – jedna połowa materaca jest średnia, a druga twarda. Dwie różne twardości zawdzięcza piance wysokoelastycznej, która została specjalnie na potrzeby materaca dopasowana tak, by nadawać mu w jednej połowie twardości mniejszej (H2), a w drugiej – większej (H3). Pianka wysokoelastyczna (HR) zapewnia materacowi elastyczność punktową, co sprawia, że kręgosłup podczas snu jest odpowiednio podparty. Zapewnia świetną wentylację i błyskawicznie reaguje na zmianę ułożenia ciała w trakcie snu. Dodatkowo materac wyposażony jest w system sprężyn typu pocket, zapewniających sprężstość powierzchniową. Sprężyny te cechują się dwoma twardościami dzięki różnej grubości drutu (twardość H2-drut 1,6mm, twardość H3-drut 1,8mm). Materac jest dwustronny – z obu stron posiada te same warstwy: 3cm pianki wysokoleastycznej-filc-sprężyny pocket-filc-3cm pianki wysokoelastycznej, więc można użytkować go bez ryzyka utraty jego właściwości.

Materac pocket z HR Odyseusz

Już od 576 zł

Materac Odyseusz należy do grupy materacy sprężynowych kieszeniowych o stopniu twardości H3. Jest to bardzo stabilny, trwały i wytrzymały materac dedykowany osobom o wadze powyżej 80 kg jak i lubiącym spać na twardych powierzchniach. Materac został wyposażony w formatkę kieszeniową pocket zawierającą aż 272 sprężyny/m2. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac posiada elastyczność punktową, która gwarantuje doskonałe dopasowanie materaca do sylwetki.

Materac Odyseusz to bardzo klasyczny model. Jest on dwustronny i wykonany symetrycznie. Wyposażono go w obustronne warstwy pianki wysokoelastycznej HR (3 cm) o dużej gęstości i podwyższonym stopniu twardości. Ten rodzaj pianki charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością na deformacje. Dzięki porowatej strukturze pianki materac jest przewiewny, a także nie gromadzi wilgoci. Materac posiada elastyczność punktową, co oznacza iż pracuje jedynie w miejscach nacisku. Dzięki tej właściwości będzie dobrym wyborem dla par, gdyż pod każdym z użytkowników materac będzie pracować indywidualnie. Materac posiada właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne. Na swojej powierzchni nie posiada stref twardości.

Materac pocket z HR Penelopa

Już od 576 zł

Materac Penelopa to klasyczny materac sprężynowy kieszeniowy typu pocket o twardości H2, czyli średniej. Posiada on wbudowaną formatkę sprężynową pocket, zawierającą 272 sprężyny/m2 materaca. Twardość materaca będzie idealnie zdawała egzamin u osób o masie ciała między 60 a 80 kg. Materac bardzo dobrze układa się do sylwetki i zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa.

Materac obustronnie wyposażono w warstwy pianki wysokoelastycznej HR o grubości 3 cm. Jest to pianka o otwartokomórkowej budowie, która zapewnia bardzo dobrą wentylację materaca, a także świetne dopasowanie do ciała. Jest to materiał niezwykle elastyczny i trwały na odkształcenia. Połączenie pianki HR i sprężyn pocket sprawia iż materac pracuje punktowo i zapewnia prawidłowe podparcie dla kręgosłupa. Autonomiczna praca sprężyn sprawia iż materac będzie dobrym wyborem dla par, gdyż pod każdym z użytkowników materac będzie układał się indywidualnie. Materac Penelopa posiada właściwości antyalergiczne oraz ortopedyczne. Jest to materac bez stref twardości.

Materac pocket z kokosem Morfeusz

Już od 530 zł

Materac Morfeusz to materac 7 strefowy o dwóch twardościach – z jednej strony jest średniotwardy, a z drugiej, dzięki macie kokosowej, twardy. Łączy w sobie system sprężyn kieszeniowych, wysokiej jakości piankę poliuretanową oraz matę kokosową. Konstrukcja materaca pozwala na odpowiednie podparcie kręgosłupa.Sprężyny o różnym stopniu twardości zostały rozmieszczone w siedmiu strefach, żeby zapewnić odpowiednie podparcie poszczególnym częściom ciała. Każda sprężyna została zapakowana w oddzielną kieszeń, dzięki czemu materac ugina się tylko w punktach nacisku.

Materac pocketowy, dzięki oddzielnie pakowanym sprężynom sprawia, że podczas snu nie odczuwamy ruchów drugiej osoby, dlatego jest polecany dla par. Mata kokosowa sprawia, że materac jest wyjątkowo wytrzymały i trwały. Włókna kokosowe zapobiegają odkształceniom wkładu materaca.

Materac pocket Posejdon

Już od 502 zł

Materac Posejdon, to dwustronny materac zbudowany ze sprężyn kieszeniowych o 7 strefach twardości. Materac ten charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową, a zróżnicowane strefy twardości zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych, zwiększających sprężystość materaca pocket, polecany jest on osobom o większej wadze. Atutem tego typu materacy jest fakt, że każda sprężyna pracuje osobno. Dlatego jest to materac polecany dla par, gdyż nie występuje tu efekt zapadania się materaca w kierunku cięższej osoby.

Materac pocket memory z kokosem Hypnos

Już od 747 zł

Materac Hypnos to materac z systemem sprężyn umieszczonych w osobnych kieszeniach, rozmieszczonych w 7 strefowych o twardości dostosowanej do budowy ciała. Mata kokosowa po jednej stronie, która rozbudowuje wkład materaca, podnosi jego stopień twardości do średniej, dzięki czemu jest optymalnie twardy, co odpowiada większości użytkujących. Materac pocket Hypnos zawiera także piankę termoaktywną (piankę VISCO), która dopasowuje się do kształtu ciała, niwelując strefy nacisku. Pianka memory znajduje się na samej górze na warstwie maty kokosowej. Druga strona materaca wyposażona jest w piankę poliuretanową o wysokości 2 cm.

Pianka VISCO została wynaleziona przez naukowców z NASA w celu zwiększenia komfortu astronautów podczas lotów kosmicznych.  Materac jest wyjątkowo elastyczny, dzięki czemu mogą spać na nim osoby o różnej wadze. Pianka „z pamięcią” pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało odkształca się i zapamiętuje jego kształt. Dzięki temu u osób śpiących na plecach  ułożenie kręgosłupa przyjmuje kształt litery „s”, natomiast u śpiących na boku – materac zapewnia podparcie dla głowy, krzyża i nóg oraz wgłębia się pod ramieniem i biodrem. Kiedy na materac nie oddziałuje temperatura – powraca on kształtem do pierwotnej formy.

Materac pocket z kokosem i lateksem Nemezis

Już od 801 zł

Materac Nemezis jest materacem kieszeniowym. Każda sprężyna została umieszczona z w oddzielnym płóciennym woreczku, co zapewnia mu sprężystość powierzchniową. Sprężyny zostały rozmieszczone w siedmiu strefach twardości z uwzględnieniem różnic nacisku wywieranego przez poszczególne części ciała. Dzięki temu materac dostosowuje się idealnie do anatomicznych kształtów człowieka. Efekt ten wzmacnia warstwa lateksu, która także jest zbudowana strefowo – w odcinku krzyżowym stawia większy opór niż w okolicy nóg i głowy.

Obustronne zastosowanie lateksu oraz położenie maty kokosowej tylko z jednej strony, sprawia że materac ma dwie różne twardości H3 (twardy) – po stronie z kokosem i lateksem oraz H2 (średni) po stronie z samym lateksem. Zmieniając użytkowaną stronę materaca można dopasować go do potrzeb,korzystającej z niego osoby.

Multipocket z lateksem i kokosem Horus

Już od 1150 zł

Jest to dwustronny materac o stopniu twardości H3, posiada formatkę sprężyn kieszeniowych multipocket zawierającą 508 sprężyn na m2. Duża ilość, drobnych sprężyn zapewnia idealne dopasowanie się materaca do sylwetki. Każda z nich pracuje osobno i niezależnie od siebie, dzięki temu materac posiada elastyczność punktową. Materace tego typu są szczególnie polecane dla par, ponieważ pod każdą osobą będzie się on dopasowywał indywidualnie. Powierzchnia materaca posiada 7 stref twardości.

Powierzchnia materaca obustronnie została wykonana z maty kokosowej o grubości 1 cm. Zapewnia ona stabilne podparcie i sprawia, że materac jest bardzo trwały na odkształcenia. Kokos sprawia, że materac ma swobodny przepływ powietrza i nie gromadzi wilgoci. Nad warstwami kokosa znajduje się pianka lateksowa o grubości 4 cm. Nadaje ona wysokiego stopnia sprężystości i elastyczności. Dzięki zawartości lateksu materac zyskuje właściwości ortopedyczne.

Multipocket memory z kokosem Laila

Już od 1110 zł

Niezwykle komfortowy materac o twardości H3. Został on wyposażony w formatkę kieszeniową multipocket ze zwiększoną ilością sprężyn (aż 508 sprężyn na m2), co sprawia, że materac jest bardzo czuły i doskonale dopasowuje się do ciała. Materac posiada elastyczność punktową, którą wzmacnia większa ilość sprężyn o mniejszej średnicy. Każda ze sprężyn w materacu umieszczona jest w osobnej materiałowej kieszeni, będzie więc to dobry wybór dla par. Powierzchnia materaca została podzielona na 7 stref twardości, dzięki czemu materac podpiera kręgosłup zgodnie z naturalnymi krzywiznami.

Materac został obustronnie wyposażony w warstwy z pianki termoelastycznej memory o grubości 5 cm, która działając pod wpływem ciepła i nacisku ciała dokładnie przybiera jego formę. Pod pianką znajduje się warstwa maty kokosowej o grubości 1 cm. Utwardza ona materac, jak również zapewnia prawidłową przewiewność i odprowadzenie wilgoci. Połączenie tych materiałów i działania sprężyn multipocket nadaje materacowi właściwości ortopedycznych. Materac jest antyalergiczny.

Multipocket memory Perseusz

Już od 957 zł

Perseusz to typowy materac multipocket 7 stref wzbogacony o 5 centymetrową warstwę pianki memory po obu stronach. Cechą szczególną materaca typu multipocket jest zwiększenie zagęszczenia sprężyn (508 sprężyn na m2) w porównaniu do materaca pocketowego. Im gęściej sprężyny są ułożone, tym materac ma więcej punktów podparcia i większą elastyczność punktową. Pianka memory, występująca w materacu, w kontakcie z temperaturą ciała robi się bardzo plastyczna i dopasowuje do anatomicznej budowy. Ma właściwości ortopedyczne – wpływa korzystnie na rozluźnienie mięśni w miejscach szczególnie narażonych na nacisk -szyja, barki i jest znakomitą podporą dla kręgosłupa w czasie snu. Materac jest dwustronny – z obu stron posiada te same warstwy. System sprężyn zastosowany w materacu ma 7 stref twardości, co oznacza, że twardość sprężyn dobrana została adekwatnie do obciążenia, wywieranego przez poszczególne części ciała w poszczególnych partiach materaca – takie rozwiązanie umożliwia odpowiednie dopasowanie materaca do budowy ciała.

Multipocket z lateksem Herakles

Już od 993 zł

Herakles jest średniej twardości materacem typ multipocket, którego największym atutem jest zwiększone zagęszczenie sprężyn (508szt./m2). Sprawia to, że materac zyskuje więcej dodatkowych punktów podparcia, mających wpływ na zwiększenie elastyczności punktowej materaca. Sprężyny typu multipocket zapakowane są – każda w osobnej kieszonce i ułożone w 7 stref twardości, co gwarantuje doskonałe dopasowywanie się materaca i właściwie podtrzymywanie poszczególnych części ciała. Pianka lateksowa występująca po obu stronach o grubości 4 cm ma jednolitą strukturę, więc w każdym punkcie optymalnie reaguje na nacisk, zapewniając właściwe, zdrowe podparcie dla kręgosłupa. Przewiewność i doskonała cyrkulacja powietrza są kolejnymi cechami Heraklesa. Dzięki właściwościom pianki lateksowej, materac ten jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, stanowi bowiem blokadę przed gromadzeniem się pleśni i drobnoustrojów.

Materac luxpocket memory Hefajstos

Już od 1387 zł

Hefajstos to materac sprężynowy kieszeniowy o zwiększonej ilości sprężyn 1000 szt. na m2. Dla zwiększenia wygody podczas snu, materac został wyposażony w obustronną warstwę pianki memory o znacznej grubości 5 cm. Zwiększona ilość sprężyn sprawia, że materac ma więcej punktów podparcia dla ciała, lepiej dopasowuje się do jego kształtu i podnosi komfort wypoczynku. 5-centymetrowa pianka memory nadaje właściwości ortopedyczne, ponieważ niweluje ucisk na ciało dzięki właściowością dopasowania pod wpływem ciężaru i temperatury ciała. Pianka memory wpływa również na rozluźnienie mięśni. Sprężyny zostały w materacu ułożone w 7 strefach twardości, dzięki czemu każda część ciała jest podpierana odpowiednio według ciężaru. Pianka memory znajduje się po obu stronach materaca, więc przekładając materac na drugą stronę, zawsze ten cenny materiał znajduje się przy ciele.

Materac pocket z lateksem obustronnym Eris

Już od 650 zł

Materac Eris tworzą sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości. Dodatkowo ten materac do spania wzbogacony jest o obustronną warstwę pianki lateksowej, która zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa, niwelując uczucie ucisku podczas snu w narażonych na to partii ciała.

Wysoka sprężystość materaca Eris sprawia, że jest on idealnym rozwiązaniem dla osób o większej wadze. Sprężyny pocket są umieszczone w osobnych kieszonkach, więc pracują indywidualnie. Dzięki temu materac reaguje na nacisk punktowo. Materac idealny dla par – ciężar jednej osoby nie wpływa na ugięcie materaca w części zajmowanej przez drugą osobę.

Pianka lateksowa jest podzielona na strefy twardości: głowa, tułów, nogi –  reaguje w różny sposób na ciężar poszczególnych partii ciała, zapewniając optymalne ułożenie w czasie snu.

Materac pocket memory z lateksem Hades

Już od 939 zł

Materac Hades to miękki materac typu pocket. Sprężyny kieszeniowe rozmieszczone w 7 strefach twardości zapewniają wysoki komfort snu. Każda ze sprężyn, umieszczona w osobnej kieszonce, pracuje indywidualnie. Materac reaguje na nacisk w konkretnym miejscu, nie wpływając na pozostałą powierzchnię materaca.

Pianka memory, nazywana także pianką VISCO pod wpływem ciepła dostosowuje się do kształtu ciała, pozwalając mu zachować optymalne podparcie na całej jego powierzchni. W czasie, kiedy na materac nie oddziałuje ciepło ciała, powraca on kształtem do pierwotnej formy. Pianka VISCO to odkrycie NASA – zapewniała astronautom komfort podróży podczas wielogodzinnego przebywania w jednej pozycji.

Wkładka z lateksu tłumi odgłos sprężyn i zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa, redukuje ucisk na jaki często jest narażona szyja i ramiona oraz odcinek krzyżowy kręgosłupa. To idealne  połączenie materiałów zapewnia wysoki komfort odpoczynku.

Materac pocket kokos z lateksem Ares

Już od 729 zł

Materac Ares to materac typu pocket o dwóch twardościach z dodatkową matą kokosową z jednej strony  i pianką lateksową z drugiej. Te elementy sprawiają, że jest to materac do spania o wyjątkowej wrażliwości na anatomiczną budowę ciała. Dzięki sprężynom kieszeniowym i piance lateksowej optymalnie podtrzymuje on kręgosłup w trakcie snu, nadając mu właściwości ortopedyczne. Jednocześnie zapewnia odpowiednią twardość dzięki wkładce z maty kokosowej.

Materac Ares reaguje na nacisk określonych partii ciała, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort i wygodę. Sprężyny kieszeniowe pocket pracują niezależnie od siebie, czyli materac ugina się pod naciskiem w punkcie jego występowania, a nie na całej powierzchni.

Materac pocket z podwójnym kokosem Zeus

Już od 594 zł

Materac Zeus to materac bardzo twardy, dzięki podwójnej macie kokosowej, która ma 2 cm grubości. Jest to materac sprężynowy z 7 strefami twardości. Każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszeni, dzięki czemu materac ugina się tylko w tych punktach, na które wywierany jest nacisk.  Taka konstrukcja materaca zapewnia optymalne podparcie dla poszczególnych części ciała i gwarantuje komfortowy, zdrowy sen. Dwucentymetrową warstwa kokosa niweluje uczucie zapadania się w materac i nadaje mu wyjątkowej twardości.

Multipocket z memory i lateksem Tetyda

Już od 1084 zł

Tetyda to materac sprężynowy typu multipocket. Zawiera on w swojej strukturze 508 sprężyn na m², które sprawiają że materac bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała. Każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej, materiałowej kieszonce, dzięki czemu pracują one niezależnie od siebie. Nadaje to efekt elastyczności punktowej. Powierzchnia materaca została podzielona na 7 stref twardości, co sprawia że jest jeszcze bardziej komfortowy i prawidłowo podpiera kręgosłup podczas snu. Materac posiada dwie różne strony. Po jednej stronie zastosowano 4cm warstwę niezwykle sprężystego lateksu. Lateks bardzo szybko reaguje na każdą zmianę pozycji snu i od razu dopasowuje się do ciała podpierając kręgosłup. Z drugiej strony materaca została ułożona 5cm warstwa pianki memory. Pianka memory reaguje na temperaturę ciała mięknąc i dopasowując się idealnie do sylwetki. Obie pianki stanowią doskonałą podporę dla ciała. Posiadają również właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybiczne. Dzięki dwóm różnym powierzchniom łatwiej jest dopasować materac do własnych, indywidualnych potrzeb.

Multipocket z memory lateksem i obustronnym kokosem Hyperion

Już od 1194 zł

Hyperion to materac sprężynowy typu multipocket . Zawiera on w swojej strukturze 508 sprężyn na m², które sprawiają że materac bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała. Każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej, materiałowej kieszonce, dzięki czemu pracują one niezależnie od siebie. Nadaje to efekt elastyczności punktowej. Powierzchnia materaca została podzielona na 7 stref twardości, co sprawia że jest jeszcze bardziej komfortowy i prawidłowo podpiera kręgosłup podczas snu. Materac posiada dwie różne strony. Po jednej stronie zastosowano 4cm warstwę niezwykle sprężystego lateksu. Lateks bardzo szybko reaguje na każdą zmianę pozycji snu i od razu dopasowuje się do ciała podpierając kręgosłup. Z drugiej strony materaca została ułożona 5cm warstwa pianki memory. Pianka memory reaguje na temperaturę ciała mięknąc i dopasowując się idealnie do sylwetki. Obie pianki stanowią doskonałą podporę dla ciała. Posiadają również właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybiczne. Obie strony materaca zostały dodatkowo wzbogacone o warstwę maty kokosowej umieszczonej pod piankami. Kokos usztywnia całą konstrukcję i nadaje jej odpowiedniej twardości. Dzięki dwóm różnym powierzchniom łatwiej jest dopasować materac do własnych, indywidualnych potrzeb.

Materac pocket z lateksem Eros

Już od 669 zł

Materac Eros tworzą sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości. Dodatkowo ten materac do spania wzbogacony jest o warstwę pianki lateksowej, która zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa, niwelując uczucie ucisku podczas snu w narażonych na to partii ciała.

Wysoka sprężystość materaca Eros sprawia, że jest on idealnym rozwiązaniem dla osób o większej wadze. Sprężyny pocket są umieszczone w osobnych kieszonkach, więc pracują indywidualnie. Dzięki temu materac reaguje na nacisk punktowo. Materac idealny dla par – ciężar jednej osoby nie wpływa na ugięcie materaca w części zajmowanej przez drugą osobę.

Pianka lateksowa jest podzielona na strefy twardości: głowa, tułów, nogi. Dzięki temu reaguje w różny sposób na ciężar poszczególnych partii ciała, zapewniając optymalne ułożenie w czasie snu.

Materac pocket z obustronnym kokosem i memory Halia

Już od 793 zł

Halia to materac typu pocket profilowany na 7 stref twardości. Posiada on system 272 sprężyn na m², z których każda jest umieszczona w osobnym woreczku. Są one ułożone w tzw. 7 stref twardości, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu ciała. W materacu zastosowano dwie, dodatkowe warstwy po obu stronach: kokos, który utwardza jego powierzchnię oraz piankę termoelastyczną, dzięki której zyskuje on właściwości ortopedyczne. Pianka memory dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury, co sprawia, że idealnie je podpiera – u osób leżących na plecach  ułożenie kręgosłupa przyjmuje kształt litery „s”, natomiast śpiący na boku mają zapewnione idealne wsparcie dla głowy, pleców i nóg. Dzięki obustronnemu zastosowaniu tych samych warstw materac można użytkować z dwóch stron co wydłuża jego żywotność.

Materac pocket z kokosem obustronnym Atlas

Już od 570 zł

Materac Atlas jest materacem typu pocket z profilowaniem na 7 stref twardości. Każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszeni, dzięki czemu materac ugina się tylko w tych punktach, na które wywierany jest nacisk.  Taka konstrukcja materaca zapewnia optymalne podparcie dla poszczególnych części ciała i gwarantuje komfortowy, zdrowy sen. Atlas posiada dwie różne twardości. Jedna strona materaca to twardość H3 – doskonała dla osób o wadze między 80 a 110kg. Odpowiednią twardość uzyskano za pomocą 1 cm maty kokosowej, która usztywnia całą konstrukcję. Druga strona materaca Atlas jest bardzo twarda H4 dzięki dwucentymetrowej warstwie kokosu. Takie rozwiązanie powoduje, że łatwiej jest dopasować materac do swoich indywidualnych potrzeb.

Materac pocket z podwójnym obustronnym kokosem Tyche

Już od 610 zł

Tyche to materac bardzo twardy, dzięki podwójnej macie kokosowej ułożonej obustronnie. Materac Tyche jest materacem typu pocket z profilowaniem na 7 stref twardości. Każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszeni, dzięki czemu materac ugina się tylko w tych punktach, na które wywierany jest nacisk.  Taka konstrukcja materaca zapewnia optymalne podparcie dla poszczególnych części ciała i gwarantuje komfortowy, zdrowy sen. Dwucentymetrowa warstwa kokosu niweluje uczucie zapadania się w materac i nadaje mu wyjątkowej twardości. Dzięki obustronnemu zastosowaniu tych samych warstw materac można użytkować z dwóch stron co wydłuża jego żywotność.

Materac pocket z kokosem obustronnym Tytan

Już od 545 zł

Materac Tytan to materac sprężynowy kieszeniowy o 7 strefach twardości, zawierający wysokiej jakości piankę poliuretanową oraz dwustronną matę kokosową. Dzięki swojej budowie materac zapewnia odpowiednie podparcie naturalnych krzywizn kręgosłupa. Sprężyny z wysokiej jakości materiału o zróżnicowanym stopniu twardości zostały rozmieszczone w 7strefach, co zapewnia odpowiednie podparcie dla całej sylwetki. Każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszeni wykonanej z materiału, co sprawia, że materac ugina się jedynie w punktach nacisku.

Materac pocketowy, dzięki oddzielnie pakowanym sprężynom sprawia, że podczas snu nie odczuwamy ruchów drugiej osoby, dlatego jest polecany dla par. Mata kokosowa sprawia, że materac jest wyjątkowo wytrzymały i trwały. Dodatkowo mata kokosowa odprowadza wilgoć z materaca i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Włókna kokosowe zapobiegają odkształceniom wkładu materaca. Ten naturalny surowiec został umieszczony po obu stronach materaca nadając mu twardość H3.

Zarówno pianka poliuretanowa jak i kokos są materiałami o właściwościach antyalergicznych i antygrzybicznych, dzięki czemu materac jest polecany dla osób z problemami z alergią.

Materace bonellowe

Materac bonellowy z kokosem Artemida

Już od 382 zł

Materac bonellowy memory Afrodyta

Już od 478 zł

Materac  Afrodyta, to miękki materac, który posiada piankę termoaktywną VISCO. Pianka ta odkryta przez NASA w latach 70. reaguje nie tyko na nacisk, ale także na temperaturę. Wraz ze wzrostem temperatury staje się bardziej miękka, a dzięki wolnemu odkształcaniu się zyskuje właściwości ortopedyczne. System sprężyn typu bonell zastosowanych we wkładzie materaca zwiększa jego elastyczność. Druga strona materaca jest średniej twardości za sprawą  zastosowanej pianki poliuretanowej.

Dzięki temu materac bonellowy memory Afrodyta staje się idealną podporą dla kręgosłupa, niwelując uczucie ucisku. Sprężyny bonellowe wypierają z większą siłą większą masę ciała, co likwiduje odczucie zapadania się w materac. Pianka termoaktywna podtrzymuje podczas snu optymalne ułożenie kręgosłupa – kształt listery „s”.

Materac bonellowy Hestia

Już od 342 zł

Materac Hestia to dwustronny materac bonellowy z wkładem zbudowanym z systemu sprężyn. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac ma zapewnioną elastyczność powierzchniową. Cała technologia została oparta na specyficznej budowie sprężyny typu bonell. Anatomia sprężyny gwarantuje wysoką sprężystość materaca mimo długotrwałego nacisku.

Materac bonellowy Hestia wykazuje sprężystość progresywną, tzn. nieduże obciążenie materaca powoduje nieduży opór sprężyn, przy czym większy nacisk, zwiększa siłę wypierania. Dzięki temu osoby o większej masie ciała, kładąc się na materac, nie mają wrażenia zapadania się w niego, ponieważ reaguje on na ciężar.

Materace piankowe

Materac piankowy Klio

Już od 288 zł

Materac  Klio jest materacem wykonanym w całości z pianki poliuretanowej, która jest materiałem niezwykle wytrzymałym, stanowiącym naturalne podparcie dla kręgosłupa. Model ten został wykonany przy użyciu środków, które nie wywołują alergii, dzięki czemu jest bezpieczny dla astmatyków i alergików.

Pianka poliuretanowa zapewnia optymalne ułożenie ciała na materacu, co podnosi komfort snu i w znaczący sposób wpływa na jego jakość. Materac Klio, ze względu na budowę wkładu, może być użytkowany obustronnie. Materac Klio jest modelem o średniej twardości, nie posiada wkładu sprężynowego i stanowi wygodne podłoże do snu.

Materac piankowy z kokosem Kalliope

Już od 352 zł

Materac  Kalliope to materac zbudowany z pianki poliuretanowej oraz maty kokosowej z jednej strony, która nadaje materacowi do spania podwyższoną trwałość.

To właśnie dzięki macie kokosowej materac posiada odpowiednią cyrkulację powietrza. Materac Kalliope  polecany jest osobom, które preferują twardsze  materace. Wkład materaca zapobiega gromadzeniu się kurzu, co nadaje mu właściwości antyalergiczne. Mata kokosowa zapobiega odkształceniom i wgnieceniom pod wpływem ciężaru.

Materac piankowy memory Erato

Już od 339 zł

Miękki materac Erato reagując na nacisk i ciepło ciała, dostosowuje się do kształtów leżącej na mim osoby.  Kiedy ciepło ciała nie oddziałuje na powierzchnię materaca – przybiera on pierwotny kształt i nie ulega trwałemu odkształceniu. W materacu po jednej stronie znajduje się wkład z pianki termoelastycznej (nazywanej też pianką memory czy VISCO) wynalezionej przez NASA w latach 70. Pianka ta ma właściwości ortopedyczne, znajduje zastosowanie w profilaktyce antyodleżynowej oraz jest antyalergiczna. Podczas snu pianka dopasowuje się do kształtu ciała, tym samym odciążając miejsca nacisku. Zapobiega bólom pleców, szyi i okolicy ramion – miejsc, które są szczególnie wrażliwe na ucisk.

Materace lateksowe

Materac lateksowy Brizo średniotwardy

Już od 929 zł

Materac Brizo, zbudowany z pianki lateksowej, jest niezwykle sprężysty i trwały. Pianka lateksowa jest komponentem materaca, wspierających jego sprężystość i wytrzymałość na deformacje.

Dzięki właściwościom pianki lateksowej, materac ten jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, stanowi bowiem blokadę przed gromadzeniem się pleśni i drobnoustrojów.

Dodatkową właściwością jest przewiewność materaca, który charakteryzuje się dzięki temu właściwą cyrkulacją powietrza.

Skład materaca:

  • 20% – lateks naturalny
  • 80% – lateks syntetyczny

Materace wysokoelastyczne

Materac wysokoelastyczny Mojry 18 cm

Już od 494 zł

Materac wysokoelastyczny HR Mojry to 18 cm pianki wysokoelastycznej, która idealnie działa na nacisk. Pianka wysokoelastyczna ma właściwości ortopedyczne, gdyż -idealnie dopasowuje się do ciała oraz błyskawicznie reaguje w przypadku zmiany pozycji w czasie snu.

Wkład z pianki wysokoelastycznej jest odporny na wszelkie odkształcenia, dlatego jego wytrzymałość jest większa niż w przypadku zwykłego materaca piankowego. Dodatkowo pianka ta zapewnia doskonałą wentylację, dlatego polecany jest osobom mającym problemy z uczuciem duszności podczas snu. Mojry to materac, który bardzo dobrze sprawdzi się w stelażu regulowanym.

Materac wysokoelastyczny z memory Ceres

Już od 692 zł

Ceres to materac wysokoelastyczny HR z dodatkową warstwą pianki memory 5 cm. Jest wykonany z pianki wysokoelastycznej, która jest bardzo sprężysta i elastyczna. Szybko reaguje na nacisk podczas zmiany pozycji w czasie snu.

Jest polecany dla osób, które mają problemy z kręgosłupem. Dodatkowo jest antyalergiczny i antygrzybiczny. Wkład z pianki wysokoelastycznej zapewnia doskonałą wentylację w czasie użytkowania.

W materacu Ceres zastosowano piankę memory, która reaguje zarówno na nacisk jak i temperaturę ludzkiego ciała. W czasie snu pianka idealnie dopasowuje się do indywidualnej budowy ciała. Zapewnia optymalne podparcie dla każdej części ciała. Pianka memory powoduje, także iż materac jest bardziej miękki, zapewniając przy tym idealne podparcie dla kręgosłupa.

Materac wysokoelastyczny Mossel

Już od 961 zł

Materac Mossel jest materacem wysokoelastycznym HR należącym do grupy materacy zarówno średniotwardych jak i twardych, ze względu na obustronną możliwość użytkowania.  Materac ten składa się z dwóch warstw. Górną warstwę stanowi pianka wysokoelastyczną (w kolorze turkusowym) o średniej twardości (gęstość 36-39 kg/m3, twardość 2,7-3,4 kPa), natomiast pianka wysokoelastyczna w kolorze zielonym (gęstość 36-39 kg/m3, twardość 3,9-5,0 kPa) znajdująca się w dolnej części nadaje materacowi większą twardość.

Pianka wysokoelstyczna cechuje się niezwykłą sprężystością i niejednorodną budową, w odróżnieniu od pianek standardowych. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom, odpowiednio podpiera kręgosłup, zwiększając przy tym komfort snu.

Materace uniwersalne

Materac Sensit H2

Już od 1299 zł

Materac Sensit jest jedynym dostępnym na rynku uniwersalnym materacem o dwóch twardościach. Obala teorię, że nie ma jednego, idealnego materaca dla wszystkich. Bazę materaca stanowi bardzo sprężysta i trwała pianka wysokoelastyczna zapewniająca stabilne podparcie. Jej charakterystyczna, porowata struktura zapewnia niezbędny we wnętrzu materaca obieg powietrza. Środkowa warstwa to 5 cm pianka termoplastyczna, nazywana pianka memory. To komponent zapewniający komfort wypoczynku. Niezwykle charakterystyczny ze względu na reagowanie nie tylko na nacisk ale i temperaturę wydzielaną przez ciało użytkownika. Dopasowuje się do ciała, przyjmując i zapamiętując jego kształt. Jest bardzo delikatna – niweluje uciski i poprawia krążenie w tkankach podskórnych, co zapobiega drętwieniu kończyn. Ma jednak tendencję do utrzymywania ciepła. Więc aby zniwelować ten efekt i nadać materacowi pożądanej przez klientów sprężystości w górnej warstwie materaca Sensit zastosowano 4 cm piankę lateksową. Lateks dzięki perforowanej strukturze, zapobiega przegrzaniu organizmu i niweluje efekt pocenia. Ten elastyczny materiał cechują niezrównane właściwości ortopedyczne, co oznacza idealne podparcie kręgosłupa w każdej minucie snu. Wkład materaca to jednak nie wszystko.

W materacu Sensit pokrowiec jest nie tylko estetycznym dodatkiem, ale integralną częścią zestawu. Antyalergiczny, wykonany z mocnej ale przyjemnej w dotyku tkaniny, można łatwo ściągnąć i założyć. Regularne pranie do 60°C pozwoli na pozbycie się roztoczy i zachowanie właściwej higieny. Ten mix materiałów w materacu Sensit czyni go perfekcyjnym. To materiał o doskonałej elastyczności punktowej, czyli taki, który ugina się tylko w punktach nacisku. Zapewnia nie tylko ergonomiczna podparcie kręgosłupa ale co bardzo istotne, kiedy materac dzielą dwie osoby, niweluje falowanie powierzchni. Nawet przy dużej różnicy wagi. Ta amortyzacja ruchów partnera oznacza komfortowe przespanie całej nocy.

Materac Sensit jest idealnym rozwiązaniem łączącym komfort snu z nowoczesnym wyglądem.

Materace nawierzchniowe

Materac nawierzchniowy z lateksu Leto

Już od 376 zł

Materac Leto jest materacem pełniącym funkcję nakładki. Jest on wykonany z 4cm pianki lateksowej, która nadaje mu sprężystość i wytrzymałość. Lateks jest materiałem trwałym, odpornym na deformacje. Cechują go właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne, a dzięki swojej strukturze i przewiewności stanowi blokadę przed rozwojem grzybów i bakterii.

Obecna w materacu Leto owata, nadaje mu puszystość i podobnie jak lateks, ogranicza możliwości gromadzenia się drobnoustrojów. Jest to materiał miękki, ale również trwały, wpływa pozytywnie na komfort w czasie snu.

Materac nawierzchniowy memory Taleja

Już od 322 zł

Materac Taleja należy do grupy materacy miękkich i pełni funkcję nakładki. Dzięki swemu wypełnieniu w postaci pianki termoelastycznej, cechują go właściwości rehabilitacyjne i ortopedyczne. Pianka termoelastyczna z pamięcią reaguje nie tylko na nacisk ale również na temperaturę. Pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało w czasie snu, dopasowuje się do jego kształtów, właściwie podpierając kręgosłup.

Dodatkowo, pokrowiec, w którym znajduje się materac, wypełniony jest z obu stron owatą, która jest materiałem niezwykle trwałym, nadającym materacowi puszystość i miękkość.

Materac nawierzchniowy z kokosu i memory Arles

Już od 343 zł

Materac Arles jest materacem nawierzchniowym, zaliczanym do grupy średnio twardych. Pełni on rolę nakładki na materac, tapczan lub wersalkę. Ma on za zadanie poprawić jakość snu, poprzez wyrównanie powierzchni. Ważną rolę odgrywają 3cm maty kokosowej, nadaje ona materacowi niezwykłą trwałość. Dzięki zastosowaniu tej warstwy możemy wyrównać powierzchnię, na której śpimy i nadać jej nową jakość.

Materac posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Drugą warstwę materaca stanowi 2 cm pianki termoelastycznej memory. Pianka memory dostosowuje się pod wpływem temperatury do kształtu ciała. W ten sposób odciążają najbardziej problematyczne strefy naszego kręgosłupa. Odcinek szyjny i odcinek lędźwiowy. Ma też za zadanie zmiękczenie materaca.

Do materaca dołączony jest pokrowiec. Posiada dodatkowo z obu stron warstwę owaty, który nadaje mu puszystość i miękkość.

Materac nawierzchniowy Ados

Już od 226 zł

Materac Ados jest materacem nawierzchniowym stworzonym w celu poprawiania właściwości starego materaca lub wersalki. Wykonany jest w całości z pianki poliuretanowej, która jest materiałem niezwykle wytrzymałym, stanowiącym naturalne podparcie dla kręgosłupa. Grubość pianki poliuretanowej T30 wynosi 5 cm. Model ten został wykonany przy użyciu środków, które nie wywołują alergii, dzięki czemu jest bezpieczny dla astmatyków i alergików.

Materac idealnie sprawdzi jako wyrównanie powierzchni spania, odpowiednie podparcie dla sylwetki oraz zwiększenie komfortu snu.

Do materaca dołączony jest pokrowiec Dormia, niepikowany, bez owaty, ściągany.

Materac nawierzchniowy z kokosu Iaso

Już od 274 zł

Materac Iaso jest materacem nawierzchniowym, pełniącym rolę nakładki. Wykonany jest z maty kokosowej, która jest materiałem niezwykle trwałym, a dodatkowo utwardza materac, dzięki czemu materac jest odporny na wszelkie odkształcenia.

Mata kokosowa ma właściwości antyalergicznej i antygrzybiczne, dzięki swojej strukturze zapewnia przewiewność, chroniąc materac przed gromadzeniem wilgoci i rozmnażaniem się bakterii.

Zawarta w materacu Iaso owata, cechuje się sprężystością, a co ważniejsze nie wywołuje alergii i poprawia komfort snu.

Materac nawierzchniowy z kokosu i lateksu Ate

Już od 306 zł

Materac Ate należy do grupy materacy średniotwardych, pełniących on rolę nakładki. Materac ten został wykonany z bardzo trwałego materiału jakim jest lateks, który nie ulega deformacjom, a dzięki swojej strukturze ma właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Cechuje się przewiewnością, dzięki czemu chroni materac przed wilgocią i gromadzeniem się drobnoustrojów.

Wkład w postaci maty kokosowej nadaje materacowi niezwykłą wytrwałość i zapewnia higieniczne warunki użytkowania materaca. Podobnie jak lateks, dobrze odprowadza wilgoć i jest wyjątkowo przewiewnym materiałem.

Pokrowiec, w którym wysyłamy materac posiada z obu stron dodatkowo warstwę owaty, nadającej mu puszystości i miękkości.

Materace dla dzieci

Materac piankowy kokos z lateksem Uszatek

Już od 337 zł

Materac Uszatek to materac piankowy z dodatkowymi warstwami maty kokosowej o wysokości 1 cm i pianki lateksowej, której wkład ma aż 4 cm. Blok z pianki lateksowej oraz mata kokosowa sprawiają, że materac ten ma zalecany dla małych dzieci poziom twardości.

Mata kokosowa zapewnia dodatkowo doskonałą cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca oraz pochłania i odprowadza wilgoć. Materac ten jest materace twardym – często są one polecane dla małych dzieci. Materac nie wydaje żadnych dźwięków podczas ruchu – wynika to z zastosowanego wkładu materaca: pianki poliuretanowej i lateksowej. Dzięki macie kokosowej materac jest odporny na wgniecenia i odkształcenia.

Materac piankowy z lateksem Krasnoludek

Już od 308 zł

Materac Krasnoludek to materac piankowy z dodatkową warstwą pianki lateksowej o wysokości aż 4 cm. Połączenie pianki poliuretanowej z pianką lateksową sprawia, że kręgosłup małego dziecka znajduje optymalne podparcie w trakcie snu.

Pianka lateksowa jest podzielona na 3 strefy twardości, dzięki czemu twardość materaca jest dostosowana od nacisku wywieranego przez ciało dziecka. Połączenie tych dwóch pianek sprawia, że materac jest cichy w eksploatacji.

Pianka lateksowa oraz poliuretanowa posiadają właściwości, które zapobiegają gromadzeniu się w materacu alergenów takich jak kurz czy roztocza.

Materac lateksowy z kokosem i visco Piotruś

Już od 328 zł

Materac Piotruś to materac, składający się z trzech warstw. Jego dolna część stanowi wkład z pianki lateksowej o wysokości 4 cm. Lateks posiada właściwości ortopedyczne, zapewni odpowiednie podparcie kręgosłupa małego dziecka podczas snu. To także materiał o doskonałych właściwościach antyalergicznych.

Kolejną warstwą jest 1 cm maty kokosowej, która nadaje pożądanej twardości materacowi. Ponadto kokos odprowadza wilgoć na zewnątrz materaca, zapewniając mu odpowiednią wentylację.

Górna część to aż 5 cm pianki termoelastycznej, która reaguje nie tylko na nacisk, ale również na ciepło ciała. Zapewni ona maluszkom odpowiednie podparcie delikatnego kręgosłupa i gwarancję spokojnego snu.

Materac lateksowy dla dzieci Baby Comfort

Już od 421 zł

Baby Comfort jest elastycznym i odpornym na odkształcenia dziecięcy materacem lateksowym. Dzięki doskonale dobranej twardości oraz punktowemu dostosowaniu się do kształtu ciała idealnie podpiera kręgosłup dziecka już od pierwszych dni życia. Polecany dla dzieci w wieku niemowlęcym i poniemowlęcym. Materac charakteryzuje się elastycznością punktową, dostosowuje się do kształtu ciała i nie wywiera ucisku na stawy i mięśnie dziecka. Stanowi doskonałe podparcie dla rozwijającego się kręgosłupa oraz posiada właściwości ortopedyczne. Jest to materac rozwojowy, a więc nie posiada stref twardości. Można go użytkować obustronnie.

Materac został wykonany z bloku lateksowego o wysokości 8 cm, a jego łączna wysokość wraz z pokrowcem wynosi ok. 9 cm.
Pionowe otwory w znajdujące się w lateksie zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza i zabezpieczają przed przegrzewaniem ciała w czasie snu.
Jednolity blok lateksu (bez użycia kleju) oraz certyfikat EuroLATEX Eco Standard zapewnia gwarancję bezpieczeństwa dla zdrowia dziecka.
Dodatkowo lateks posiada właściwości antyalergiczne, jego zamknięto komórkowa struktura zapobiega wnikaniu wilgoci u namnażaniu się pleśni i drobnoustrojów.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu z materacami i łóżkami w Krakowie

3 892 comments

25 lipca 2018 at 22:34
26 lipca 2018 at 07:33
26 lipca 2018 at 09:50
27 lipca 2018 at 02:51
27 lipca 2018 at 14:28
28 lipca 2018 at 17:09
29 lipca 2018 at 03:48
30 lipca 2018 at 00:50
30 lipca 2018 at 01:31
31 lipca 2018 at 00:11
31 lipca 2018 at 08:47
31 lipca 2018 at 17:57
1 sierpnia 2018 at 05:12
1 sierpnia 2018 at 06:35
1 sierpnia 2018 at 15:54
2 sierpnia 2018 at 17:50
3 sierpnia 2018 at 02:50
4 sierpnia 2018 at 02:01
4 sierpnia 2018 at 03:49
4 sierpnia 2018 at 19:42
5 sierpnia 2018 at 10:35
5 sierpnia 2018 at 21:37
6 sierpnia 2018 at 04:44
6 sierpnia 2018 at 11:54
6 sierpnia 2018 at 18:34
6 sierpnia 2018 at 21:22
7 sierpnia 2018 at 02:43
7 sierpnia 2018 at 22:08
7 sierpnia 2018 at 22:20
8 sierpnia 2018 at 07:58
8 sierpnia 2018 at 08:29
8 sierpnia 2018 at 12:56
8 sierpnia 2018 at 17:38
9 sierpnia 2018 at 21:01
13 sierpnia 2018 at 11:25
13 sierpnia 2018 at 20:31
14 sierpnia 2018 at 07:10
14 sierpnia 2018 at 16:30
15 sierpnia 2018 at 05:25
15 sierpnia 2018 at 20:36
15 sierpnia 2018 at 21:01
16 sierpnia 2018 at 02:37
16 sierpnia 2018 at 18:14
17 sierpnia 2018 at 01:45
17 sierpnia 2018 at 04:04
17 sierpnia 2018 at 12:34
17 sierpnia 2018 at 21:56
18 sierpnia 2018 at 01:25
19 sierpnia 2018 at 02:47
19 sierpnia 2018 at 12:23
19 sierpnia 2018 at 13:36
19 sierpnia 2018 at 18:26
19 sierpnia 2018 at 20:50
20 sierpnia 2018 at 22:41
20 sierpnia 2018 at 23:45
22 sierpnia 2018 at 04:27
22 sierpnia 2018 at 04:47
22 sierpnia 2018 at 11:35
22 sierpnia 2018 at 23:42
23 sierpnia 2018 at 10:08
23 sierpnia 2018 at 13:09
23 sierpnia 2018 at 23:12
24 sierpnia 2018 at 06:25
25 sierpnia 2018 at 05:09
25 sierpnia 2018 at 15:28
25 sierpnia 2018 at 18:48
25 sierpnia 2018 at 19:41
26 sierpnia 2018 at 16:49
27 sierpnia 2018 at 14:41
28 sierpnia 2018 at 03:54
28 sierpnia 2018 at 07:10
28 sierpnia 2018 at 10:40
28 sierpnia 2018 at 13:49
28 sierpnia 2018 at 23:05
30 sierpnia 2018 at 01:14
2 września 2018 at 15:15
2 września 2018 at 16:43
5 września 2018 at 05:40
5 września 2018 at 08:59
5 września 2018 at 09:31
5 września 2018 at 13:56
6 września 2018 at 09:28
8 września 2018 at 14:44
8 września 2018 at 14:53
8 września 2018 at 15:05
8 września 2018 at 15:22
8 września 2018 at 15:27
8 września 2018 at 15:33
8 września 2018 at 15:41
8 września 2018 at 15:49
10 września 2018 at 12:14
11 września 2018 at 23:57
12 września 2018 at 20:23
12 września 2018 at 20:38
13 września 2018 at 04:08
13 września 2018 at 04:23
13 września 2018 at 12:17
13 września 2018 at 15:43
13 września 2018 at 15:55
13 września 2018 at 16:04
13 września 2018 at 16:10
13 września 2018 at 16:16
13 września 2018 at 16:27
13 września 2018 at 16:33
13 września 2018 at 16:40
13 września 2018 at 16:42
13 września 2018 at 16:49
13 września 2018 at 16:57
14 września 2018 at 12:40
14 września 2018 at 12:47
14 września 2018 at 12:56
14 września 2018 at 15:19
14 września 2018 at 21:37
15 września 2018 at 14:27
15 września 2018 at 14:41
15 września 2018 at 14:56
15 września 2018 at 15:00
15 września 2018 at 15:09
15 września 2018 at 15:35
15 września 2018 at 15:45
15 września 2018 at 19:48
15 września 2018 at 20:39
16 września 2018 at 09:44
16 września 2018 at 22:53
17 września 2018 at 03:22
18 września 2018 at 06:55
18 września 2018 at 07:07
18 września 2018 at 07:24
18 września 2018 at 07:37
18 września 2018 at 07:42
18 września 2018 at 07:52
18 września 2018 at 07:57
18 września 2018 at 08:47
18 września 2018 at 11:21
18 września 2018 at 20:49
18 września 2018 at 21:10
18 września 2018 at 21:17
18 września 2018 at 21:23
18 września 2018 at 21:30
18 września 2018 at 21:40
18 września 2018 at 21:42
20 września 2018 at 10:27
22 września 2018 at 02:17
22 września 2018 at 19:56
24 września 2018 at 06:05
25 września 2018 at 22:22
W88
25 września 2018 at 23:25
26 września 2018 at 17:28
27 września 2018 at 03:33
27 września 2018 at 17:15
27 września 2018 at 22:30
28 września 2018 at 07:37
30 września 2018 at 11:01
30 września 2018 at 12:40
2 października 2018 at 16:19
2 października 2018 at 16:37
4 października 2018 at 01:11
4 października 2018 at 15:47
4 października 2018 at 16:14
4 października 2018 at 16:18
4 października 2018 at 16:33
4 października 2018 at 16:56
4 października 2018 at 17:11
4 października 2018 at 17:27
4 października 2018 at 17:41
4 października 2018 at 17:53
4 października 2018 at 18:05
4 października 2018 at 18:20
4 października 2018 at 18:41
4 października 2018 at 18:47
4 października 2018 at 18:58
4 października 2018 at 19:12
4 października 2018 at 19:31
4 października 2018 at 19:37
4 października 2018 at 19:56
4 października 2018 at 20:05
5 października 2018 at 07:38
5 października 2018 at 07:51
5 października 2018 at 08:00
5 października 2018 at 08:08
5 października 2018 at 10:00
5 października 2018 at 10:06
5 października 2018 at 10:20
5 października 2018 at 10:37
5 października 2018 at 10:54
5 października 2018 at 14:06
6 października 2018 at 12:26
6 października 2018 at 12:40
6 października 2018 at 12:48
6 października 2018 at 13:05
6 października 2018 at 13:20
6 października 2018 at 13:28
6 października 2018 at 13:38
6 października 2018 at 13:54
6 października 2018 at 14:07
6 października 2018 at 14:25
6 października 2018 at 14:38
6 października 2018 at 14:51
6 października 2018 at 14:57
6 października 2018 at 15:08
6 października 2018 at 21:59
6 października 2018 at 22:16
6 października 2018 at 22:27
6 października 2018 at 22:40
6 października 2018 at 22:53
6 października 2018 at 23:04
7 października 2018 at 09:44
7 października 2018 at 09:59
7 października 2018 at 10:04
7 października 2018 at 10:15
7 października 2018 at 10:29
7 października 2018 at 10:40
7 października 2018 at 10:57
7 października 2018 at 11:06
7 października 2018 at 11:18
7 października 2018 at 11:29
7 października 2018 at 11:46
7 października 2018 at 11:47
7 października 2018 at 11:57
7 października 2018 at 12:08
7 października 2018 at 12:23
ATV
7 października 2018 at 12:34
7 października 2018 at 12:59
7 października 2018 at 18:02
7 października 2018 at 23:21
8 października 2018 at 00:34
8 października 2018 at 08:13
8 października 2018 at 08:36
8 października 2018 at 08:49
8 października 2018 at 09:05
8 października 2018 at 09:33
8 października 2018 at 09:46
8 października 2018 at 09:53
8 października 2018 at 10:15
8 października 2018 at 12:05
8 października 2018 at 12:15
8 października 2018 at 12:33
8 października 2018 at 12:45
8 października 2018 at 12:59
8 października 2018 at 13:09
8 października 2018 at 13:19
8 października 2018 at 13:33
8 października 2018 at 13:46
8 października 2018 at 14:07
8 października 2018 at 14:20
8 października 2018 at 19:12
8 października 2018 at 19:20
8 października 2018 at 19:33
8 października 2018 at 19:43
8 października 2018 at 20:02
8 października 2018 at 20:15
8 października 2018 at 20:55
8 października 2018 at 21:03
8 października 2018 at 21:19
8 października 2018 at 21:27
8 października 2018 at 21:47
8 października 2018 at 21:59
8 października 2018 at 22:03
9 października 2018 at 09:35
9 października 2018 at 09:56
9 października 2018 at 10:25
9 października 2018 at 10:32
9 października 2018 at 10:47
9 października 2018 at 10:57
9 października 2018 at 10:58
9 października 2018 at 11:18
9 października 2018 at 11:22
9 października 2018 at 11:47
9 października 2018 at 11:57
9 października 2018 at 12:06
9 października 2018 at 12:18
9 października 2018 at 12:25
RV
9 października 2018 at 12:45
9 października 2018 at 12:50
9 października 2018 at 13:02
9 października 2018 at 13:14
9 października 2018 at 13:39
9 października 2018 at 13:46
9 października 2018 at 14:02
9 października 2018 at 14:06
9 października 2018 at 14:19
9 października 2018 at 14:34
9 października 2018 at 14:46
9 października 2018 at 15:01
9 października 2018 at 15:15
9 października 2018 at 15:24
9 października 2018 at 15:34
9 października 2018 at 15:50
9 października 2018 at 17:11
9 października 2018 at 20:39
10 października 2018 at 07:38
10 października 2018 at 07:45
10 października 2018 at 08:05
10 października 2018 at 08:10
10 października 2018 at 08:27
10 października 2018 at 08:37
10 października 2018 at 08:50
10 października 2018 at 09:03
10 października 2018 at 09:10
10 października 2018 at 09:26
10 października 2018 at 09:43
10 października 2018 at 09:52
10 października 2018 at 10:05
10 października 2018 at 10:16
10 października 2018 at 10:26
10 października 2018 at 12:06
10 października 2018 at 13:33
10 października 2018 at 22:37
11 października 2018 at 10:45
11 października 2018 at 11:18
11 października 2018 at 12:18
12 października 2018 at 00:18
12 października 2018 at 16:46
15 października 2018 at 03:43
17 października 2018 at 00:10
17 października 2018 at 01:11
17 października 2018 at 12:37
17 października 2018 at 15:21
19 października 2018 at 03:50
19 października 2018 at 09:32
19 października 2018 at 09:47
19 października 2018 at 10:01
19 października 2018 at 10:13
19 października 2018 at 10:33
19 października 2018 at 13:06
19 października 2018 at 13:19
19 października 2018 at 13:45
19 października 2018 at 13:54
19 października 2018 at 14:09
19 października 2018 at 14:16
20 października 2018 at 09:09
20 października 2018 at 13:56
20 października 2018 at 14:26
21 października 2018 at 15:34
22 października 2018 at 02:02
24 października 2018 at 17:27
24 października 2018 at 18:30
24 października 2018 at 23:18
25 października 2018 at 04:44
25 października 2018 at 07:49
25 października 2018 at 09:39
25 października 2018 at 15:12
25 października 2018 at 21:08
25 października 2018 at 21:25
25 października 2018 at 21:38
25 października 2018 at 21:48
26 października 2018 at 19:52
29 października 2018 at 01:22
29 października 2018 at 04:15
29 października 2018 at 14:08
30 października 2018 at 00:55
30 października 2018 at 04:11
2 listopada 2018 at 11:43
2 listopada 2018 at 16:47
2 listopada 2018 at 21:04
3 listopada 2018 at 08:47
3 listopada 2018 at 09:02
3 listopada 2018 at 11:46
3 listopada 2018 at 12:09
3 listopada 2018 at 12:26
3 listopada 2018 at 12:50
3 listopada 2018 at 12:57
3 listopada 2018 at 13:08
3 listopada 2018 at 13:19
3 listopada 2018 at 13:41
4 listopada 2018 at 00:32
5 listopada 2018 at 11:43
5 listopada 2018 at 11:56
5 listopada 2018 at 12:04
5 listopada 2018 at 12:25
5 listopada 2018 at 12:28
5 listopada 2018 at 12:48
5 listopada 2018 at 12:58
5 listopada 2018 at 13:12
5 listopada 2018 at 13:19
5 listopada 2018 at 13:28
5 listopada 2018 at 13:50
5 listopada 2018 at 16:32
6 listopada 2018 at 12:51
6 listopada 2018 at 17:54
6 listopada 2018 at 22:20
8 listopada 2018 at 05:32
9 listopada 2018 at 06:16
9 listopada 2018 at 13:45
10 listopada 2018 at 01:32
10 listopada 2018 at 01:53
10 listopada 2018 at 13:28
11 listopada 2018 at 23:00
12 listopada 2018 at 03:36
12 listopada 2018 at 15:59
12 listopada 2018 at 16:41
12 listopada 2018 at 21:47
13 listopada 2018 at 23:39
15 listopada 2018 at 15:13
17 listopada 2018 at 04:12
17 listopada 2018 at 13:31
17 listopada 2018 at 13:53
20 listopada 2018 at 04:10
20 listopada 2018 at 13:48
24 listopada 2018 at 04:46
24 listopada 2018 at 11:47
24 listopada 2018 at 14:01
25 listopada 2018 at 03:18
25 listopada 2018 at 03:34
25 listopada 2018 at 08:34
25 listopada 2018 at 13:25
25 listopada 2018 at 17:09
25 listopada 2018 at 23:54
27 listopada 2018 at 13:11
27 listopada 2018 at 18:08
27 listopada 2018 at 21:07
27 listopada 2018 at 21:49
28 listopada 2018 at 05:47
28 listopada 2018 at 07:26
28 listopada 2018 at 11:20
28 listopada 2018 at 23:59
29 listopada 2018 at 10:39
29 listopada 2018 at 14:19
30 listopada 2018 at 04:29
30 listopada 2018 at 10:18
30 listopada 2018 at 11:10
30 listopada 2018 at 16:48
1 grudnia 2018 at 04:42
1 grudnia 2018 at 08:37
1 grudnia 2018 at 13:35
1 grudnia 2018 at 19:53
2 grudnia 2018 at 01:14
2 grudnia 2018 at 10:51
4 grudnia 2018 at 05:15
4 grudnia 2018 at 11:05
4 grudnia 2018 at 13:56
4 grudnia 2018 at 22:32
5 grudnia 2018 at 00:51
5 grudnia 2018 at 08:22
6 grudnia 2018 at 03:31
6 grudnia 2018 at 12:38
6 grudnia 2018 at 23:28
7 grudnia 2018 at 12:53
7 grudnia 2018 at 16:29
7 grudnia 2018 at 22:49
8 grudnia 2018 at 02:31
8 grudnia 2018 at 17:55
10 grudnia 2018 at 04:55
10 grudnia 2018 at 15:03
11 grudnia 2018 at 12:52
11 grudnia 2018 at 22:33
12 grudnia 2018 at 01:28
12 grudnia 2018 at 23:03
13 grudnia 2018 at 02:22
13 grudnia 2018 at 07:50
13 grudnia 2018 at 11:58
13 grudnia 2018 at 23:43
14 grudnia 2018 at 12:51
16 grudnia 2018 at 13:16
16 grudnia 2018 at 20:44
17 grudnia 2018 at 01:57
17 grudnia 2018 at 13:54
17 grudnia 2018 at 14:33
19 grudnia 2018 at 14:01
19 grudnia 2018 at 17:14
20 grudnia 2018 at 04:03
20 grudnia 2018 at 04:43
21 grudnia 2018 at 14:02
21 grudnia 2018 at 14:25
22 grudnia 2018 at 01:45
22 grudnia 2018 at 15:26
22 grudnia 2018 at 16:09
22 grudnia 2018 at 21:55
24 grudnia 2018 at 00:00
24 grudnia 2018 at 06:30
24 grudnia 2018 at 09:36
25 grudnia 2018 at 04:15
25 grudnia 2018 at 12:16
25 grudnia 2018 at 15:04
25 grudnia 2018 at 18:56
25 grudnia 2018 at 23:44
26 grudnia 2018 at 16:12
26 grudnia 2018 at 17:55
27 grudnia 2018 at 00:18
27 grudnia 2018 at 15:18
27 grudnia 2018 at 15:33
28 grudnia 2018 at 00:41
28 grudnia 2018 at 05:43
28 grudnia 2018 at 15:07
28 grudnia 2018 at 23:51
29 grudnia 2018 at 16:50
29 grudnia 2018 at 20:47
29 grudnia 2018 at 23:20
31 grudnia 2018 at 04:23
31 grudnia 2018 at 09:57
31 grudnia 2018 at 10:36
1 stycznia 2019 at 11:29
1 stycznia 2019 at 20:58
2 stycznia 2019 at 01:02
2 stycznia 2019 at 09:08
2 stycznia 2019 at 12:05
2 stycznia 2019 at 19:38
4 stycznia 2019 at 01:57
4 stycznia 2019 at 04:48
4 stycznia 2019 at 06:28
4 stycznia 2019 at 16:03
4 stycznia 2019 at 17:05
5 stycznia 2019 at 01:52
5 stycznia 2019 at 16:54
6 stycznia 2019 at 15:42
7 stycznia 2019 at 01:56
7 stycznia 2019 at 05:46
7 stycznia 2019 at 13:55
7 stycznia 2019 at 18:35
8 stycznia 2019 at 03:57
9 stycznia 2019 at 11:46
11 stycznia 2019 at 02:19
11 stycznia 2019 at 03:18
11 stycznia 2019 at 12:20
11 stycznia 2019 at 13:02
11 stycznia 2019 at 19:02
13 stycznia 2019 at 09:08
13 stycznia 2019 at 23:00
14 stycznia 2019 at 14:35
14 stycznia 2019 at 22:37
15 stycznia 2019 at 02:23
15 stycznia 2019 at 05:11
15 stycznia 2019 at 22:21
16 stycznia 2019 at 09:36
16 stycznia 2019 at 11:03
16 stycznia 2019 at 15:55
16 stycznia 2019 at 18:27
17 stycznia 2019 at 13:15
19 stycznia 2019 at 00:53
19 stycznia 2019 at 10:21
19 stycznia 2019 at 12:19
19 stycznia 2019 at 21:13
20 stycznia 2019 at 14:37
21 stycznia 2019 at 04:31
21 stycznia 2019 at 10:13
21 stycznia 2019 at 12:32
22 stycznia 2019 at 01:15
23 stycznia 2019 at 01:28
23 stycznia 2019 at 10:20
24 stycznia 2019 at 10:12
24 stycznia 2019 at 12:57
25 stycznia 2019 at 04:15
25 stycznia 2019 at 15:45
25 stycznia 2019 at 18:53
26 stycznia 2019 at 02:50
26 stycznia 2019 at 08:29
26 stycznia 2019 at 22:37
27 stycznia 2019 at 01:25
27 stycznia 2019 at 22:59
27 stycznia 2019 at 23:32
28 stycznia 2019 at 06:30
28 stycznia 2019 at 09:22
29 stycznia 2019 at 12:17
30 stycznia 2019 at 01:26
30 stycznia 2019 at 01:39
1 lutego 2019 at 01:19
1 lutego 2019 at 07:39
1 lutego 2019 at 09:37
1 lutego 2019 at 15:20
1 lutego 2019 at 21:15
1 lutego 2019 at 22:37
2 lutego 2019 at 01:17
2 lutego 2019 at 10:45
3 lutego 2019 at 15:25
3 lutego 2019 at 17:16
3 lutego 2019 at 21:38
4 lutego 2019 at 07:28
4 lutego 2019 at 11:04
4 lutego 2019 at 19:13
4 lutego 2019 at 19:43
6 lutego 2019 at 14:13
7 lutego 2019 at 01:21
7 lutego 2019 at 06:13
9 lutego 2019 at 04:34
9 lutego 2019 at 14:49
9 lutego 2019 at 15:12
10 lutego 2019 at 14:00
10 lutego 2019 at 14:20
10 lutego 2019 at 21:09
mp3
12 lutego 2019 at 09:03
12 lutego 2019 at 15:34
12 lutego 2019 at 17:50
12 lutego 2019 at 21:52
13 lutego 2019 at 01:50
13 lutego 2019 at 07:36
13 lutego 2019 at 09:52
13 lutego 2019 at 13:37
14 lutego 2019 at 03:18
15 lutego 2019 at 13:02
15 lutego 2019 at 15:34
16 lutego 2019 at 16:59
17 lutego 2019 at 20:57
19 lutego 2019 at 12:04
20 lutego 2019 at 13:24
21 lutego 2019 at 02:28
21 lutego 2019 at 18:25
22 lutego 2019 at 03:22
22 lutego 2019 at 08:40
22 lutego 2019 at 13:12
22 lutego 2019 at 17:03
22 lutego 2019 at 18:19
22 lutego 2019 at 20:43
23 lutego 2019 at 04:43
23 lutego 2019 at 20:29
24 lutego 2019 at 00:30
25 lutego 2019 at 02:01
26 lutego 2019 at 14:04
27 lutego 2019 at 11:06
28 lutego 2019 at 12:29
28 lutego 2019 at 21:56
1 marca 2019 at 08:50
1 marca 2019 at 17:23
2 marca 2019 at 04:46
2 marca 2019 at 16:15
3 marca 2019 at 01:28
3 marca 2019 at 05:25
3 marca 2019 at 07:27
4 marca 2019 at 01:05
4 marca 2019 at 23:27
6 marca 2019 at 22:43
7 marca 2019 at 16:30
7 marca 2019 at 16:44
7 marca 2019 at 22:06
8 marca 2019 at 00:27
8 marca 2019 at 15:01
9 marca 2019 at 01:51
9 marca 2019 at 14:38
9 marca 2019 at 20:34
10 marca 2019 at 05:44
10 marca 2019 at 11:25
10 marca 2019 at 13:26
11 marca 2019 at 20:51
12 marca 2019 at 02:20
12 marca 2019 at 06:33
12 marca 2019 at 11:40
12 marca 2019 at 14:18
12 marca 2019 at 17:42
13 marca 2019 at 12:53
14 marca 2019 at 17:35
14 marca 2019 at 17:57
14 marca 2019 at 21:07
15 marca 2019 at 04:01
15 marca 2019 at 09:18
16 marca 2019 at 05:58
16 marca 2019 at 22:44
17 marca 2019 at 00:38
17 marca 2019 at 05:07
17 marca 2019 at 05:11
17 marca 2019 at 17:25
17 marca 2019 at 18:56
17 marca 2019 at 20:46
17 marca 2019 at 21:16
18 marca 2019 at 10:22
18 marca 2019 at 12:17
18 marca 2019 at 13:24
19 marca 2019 at 02:00
19 marca 2019 at 02:32
19 marca 2019 at 15:02
20 marca 2019 at 09:30
21 marca 2019 at 00:24
21 marca 2019 at 11:20
22 marca 2019 at 03:36
22 marca 2019 at 22:20
26 marca 2019 at 21:12
27 marca 2019 at 11:40
27 marca 2019 at 12:33
27 marca 2019 at 12:33
28 marca 2019 at 10:00
28 marca 2019 at 18:25
28 marca 2019 at 18:54
28 marca 2019 at 23:22
31 marca 2019 at 01:18
1 kwietnia 2019 at 23:29
1 kwietnia 2019 at 23:34
5 kwietnia 2019 at 12:37
6 kwietnia 2019 at 15:35
7 kwietnia 2019 at 21:56
8 kwietnia 2019 at 12:19
8 kwietnia 2019 at 18:11
8 kwietnia 2019 at 21:05
9 kwietnia 2019 at 01:44
10 kwietnia 2019 at 09:52
12 kwietnia 2019 at 00:30
15 kwietnia 2019 at 01:16
15 kwietnia 2019 at 23:34
18 kwietnia 2019 at 12:21
18 kwietnia 2019 at 16:21
Mom
18 kwietnia 2019 at 23:48
19 kwietnia 2019 at 15:03
20 kwietnia 2019 at 00:18
20 kwietnia 2019 at 05:05
22 kwietnia 2019 at 14:09
25 kwietnia 2019 at 12:51
25 kwietnia 2019 at 13:49
25 kwietnia 2019 at 18:10
25 kwietnia 2019 at 19:18
25 kwietnia 2019 at 21:02
26 kwietnia 2019 at 00:37
26 kwietnia 2019 at 01:21
26 kwietnia 2019 at 05:52
26 kwietnia 2019 at 09:10
26 kwietnia 2019 at 09:21
26 kwietnia 2019 at 13:16
26 kwietnia 2019 at 17:30
26 kwietnia 2019 at 17:38
26 kwietnia 2019 at 20:06
26 kwietnia 2019 at 22:32
27 kwietnia 2019 at 00:09
27 kwietnia 2019 at 02:16
27 kwietnia 2019 at 04:08
27 kwietnia 2019 at 09:27